تاریخ : سه شنبه، 6 آبان ماه، 1393
موضوع :

درباره سقفهای کاذب کششی

درباره سقفهای کاذب کششی

سقفهای کششی با موارد مصرف برای دیوارها وسقفها امروزه در نزد طراحان و معماران بعنوان یک محصول کاربردی وسیع پیدا کرده است . در هزاره سوم میلادی سرعت ,کارایی, تنوع و دوام از اصول مهم در طراحی داخلی می باشند و باریسول توانسته است تمامی خواسته های مذکور را پاسخگو باشد. سقف کششی با ضخامت حداکثر 0.5 الی 1 میلیمتر در بیش از110 رنگ با انواع پوششهای براق , مات ,شفاف , بافت جیر یا مخمل در کوتاهترین زمان نصب می گردند. خواص و مزایای این سقفها شامل: قابلیت انعکاس (بازتاب) و انتقال نور - ضد رطوبت و بخار مناسب جهت استخرها - قابلیت چاپ پذیری هر نوع آرم ، طرح و تصویر - قابل شستشو به آسانی بدون استفاده از مواد شوینده - مقاوم در برابر دمای 85+ تا 15- درجه سانتیگراد - ضد اشتعال ، آکوستیک ، بدون انقباض و تغییر رنگ - قابل بازشدن و نصب و انتقال به مکان های دیگر به دفعات - انعطاف پذیر و مقاومت بسیار بالا در برابر ضربات ناگهانی - قابل اجرا در اشکال مسطح ، منحنی ، طاق دار و یا موج دار - قابلیت تلفیق با انواع سیستم های سقفی کاذب (کناف ، MDF و غیره  (بیش از 110 رنگ در جنس های متفاوت ( مات ، براق ، شفاف ، جیر ، متالیک ) نصب سریع و آسان بدون ایجاد هیچگونه گرد وغبار و یا اختلال در کار روزمره شما.

این تکنولوژی بسیار سبک وزن بوده و با دستگاه مخصوص در درجه حرارت خاص بصورت یکپارچه نصب می شود. لازم به ذکر است که این پوششها هیچ محدودیتی ندارند و میتوان طبق هر طرح وایده ودر هر محیطی آن را اجراء نمود. همچنین میتوان این پوششها را به دفعات برداشته , دوباره نصب نمود خصوصا" مواقعی که دسترسی به تاسیسات مختلف پشت آن جهت تعمیر یا نگهداری الزامی باشد.


برچسب‌ها: سقف های کاذب کششی, باریسول, سقف کاذب کشسان باریسول, سقفهای کاذب, سقف کششی
درباره سقفهای کاذب کششی / سقف کششی برا اتاق پذیرایی / سقف کششی باریسول / سقف کششی قیمت / لیست قیمت سقف کششی / گالری تصاویر سقف کششی / عکس هاس سقف کششی باریسول

منبع این مقاله : :سقف کششی تبریز
آدرس این مطلب : http://www.stretch-ceiling.org/6/درباره-سقفهای-کاذب-کششی/